Vítejte!

Na těchto stránkách naleznete články, týkající se hlavně kondičního tréninku, regenerace a výživy pro basketbal a volejbal, ale i další sporty. Pokud Vás tedy zajímá, jak a proč po kondičně-silové stránce trénovat pro Váš sport a jak se co nejlépe stravovat, jste na správné adrese. Stejně tak tu naleznete i zajímavé rozhovory se špičkovými trenéry z různých koutů světa, ať už v českém, či anglickém jazyce. Články o jednotlivých tématech naleznete přes odkaz v menu.

Pokud chcete pomoci se svou letní přípravou, můžete využit nabídky online spolupráce pomocí Off-season programu, kdy získáte individualizovaný tréninkový plán, respektující Vaše cíle i tréninkovou historii.

Na těchto stránkách také můžete zakoupit mou novou knihu s názvem Cesta na vrchol, zaměřenou na komplexní rozvoj sportovce moderní doby. Dále se zde dozvíte vše potřebné o knize zaměřené na zvýšení výskoku Jumper's Guide, a také o mé druhé knize, zaměřené na výběr těch nejlepších doplňků stravy pro basketbalisty, mnou nabízených službách, a chystaných novinkách. Mé služby i knihy si můžete zakoupit v e-shopu na této stránce.
Přeji příjemné, ničím nerušené, brouzdání těmito stránkami, vítejte u osvěty kondičního tréninku!
Mgr. Jakub Kalus