Obchodní podmínky

Toto jsou závazné obchodní podmínky serveru www.lovethegrind.cz (dále jen „Love the Grind“). Tyto podmínky popisují a upravují vzájemný obchodní vztah mezi provozovatelem Love the Grind na straně dodavatele a zákazníkem, návštěvníkem (dále jen „objednatelem“) na straně kupujícího. Tyto obchodní podmínky jsou návrhem kupní smlouvy, navazují na cenovou nabídku a obchodní případy s využitím komunikačních prostředků na dálku jsou uzavírány v českém jazyce.

I. Cenové podmínky

Seznam zboží zobrazovaný na Love the Grind je chápán jako návrh kupní smlouvy (dále jen „eshop“). Eshop obsahuje prodejní cenu s DPH. V ceně zboží není započítáno dopravné a balné. Eshop si vyhrazuje právo změny cen v katalogu. Změna cen bez předchozího upozornění a odsouhlasení objednatelem není možná na již potvrzených objednávkách.

Poštovné a balné –.Poštovné je zákazníkům na eshopu účtováno standardně, pokud to daný produkt či služba vyžaduje. Ke každé objednávce zboží uskutečněné na eshopu, kde je účtováno balné, bude připočtena částka 69,- Kč. Tato částka se skládá z poplatku za expedici, pojištění zásilky a poplatku za manipulaci a zabalení zboží.

U zásilek do zahraničí bude k objednávce připočtena paušální cena poštovného a balného, která bude později navýšena podle skutečných nákladů na expedici konkrétního případu a písemně potvrzena elektronickou poštou.

II. Podmínky a možnosti úhrady

Platba poštovní dobírkou. Zákazník platí zboží z eshopu dobírkou, není-li mezi objednatelem a dodavatelem sjednáno plnění na základě zálohové platby předem. Platbu dobírkou může použít pouze zákazník s trvalým pobytem na území ČR s dodací adresou na území ČR.

Platba běžným bankovním převodem. Úhradu provede zákazník na účet dodavatele,jehož číslo mu bude přístupné po dokončení objednávky. V případě, že nebude objednávka uhrazena do 3 dnů, bude automaticky zrušena.

III. Podmínky dodání

Termín expedice zboží. Eshop vynakládá veškerou snahu na rychlý a hladký průběh expedice. Veškeré zásilky z eshopu  jsou zasílány nejpozději druhý den po vytvoření objednávky. Standardní termín expedice je do 3 pracovních dnů od ověření objednávky, maximální termín expedice je do 7 pracovních dnů. U objednávek, které není možné odeslat ve výše uvedeném termínu, lze termín dodání posunout o delší dobu, ale pouze se souhlasem zákazníka.

Nedodržení termínu expedice, dává zákazníkovi právo odstoupit od kupní smlouvy a požadovat bezplatné storno jeho objednávky. Toto oznámení musí mít písemnou formu a bude zasláno elektronickou poštou na adresu info@lovethegrind.cz

IV. Záruční podmínky

V případě, že dojde k vadě zboží po převzetí zásilky, má kupující nárok na bezplatné odstranění vady zboží. V případů, že bude vada zboží neodstranitelná (závada neopravitelná), nahradí eshop zákazníkovi dle daňového dokladu do 30 dnů částku účtovanou za toto zboží, nebo navrhne výměnu za jiné zboží dle výběru zákazníka ve stejné finanční výši. Prodávající označí reklamaci za neoprávněnou v případě, že vada vznikla špatnou či neodbornou obsluhou, nepřiměřeným zacházením či použitím.

V. Storno podmínky – odstoupení od kupní smlouvy

Storno objednávky z důvodu nedodržení expediční lhůty. V případě, že eshop nedodrží expediční lhůtu, respektive náhradní expediční lhůtu danou podle odstavce III - termín dodání, má objednatel právo okamžitě odstoupit od kupní smlouvy. Storno objednávky před dodáním: Za storno objednávky před dodáním se rozumí, pokud objednatel požádá o storno objednávky před jejím dodáním, resp. před okamžikem, kdy je zásilka předána dopravci k doručení objednateli. Zákazník v tomto případě neplatí žádné storno poplatky.

VI. Zasílací adresa pro reklamace

Love the Grind , Koreisova 16, Brno, 641 00, Česká Republika

Tyto podmínky vstupují v platnost dne 2. října 2016, vydává Love the Grind.


VII. EET

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.“