Nákupní košík
Translation missing: cs.products.product.quick_shop
Přihlásit se
Hledat produkty
Zobrazit více

Můžu být i Tvůj osobní trenér

Pokud Tě nebaví začínat neustále odznovu. Pokud se v posilovně cítíš ztracený/á jako Bambi. Pokud chceš zlepšovat fyzickou připravenost pro svůj sport i jinými cviky, než těmi, které vidíš v kulturistických magazínech. Pokud chceš celkově zlepšit kvalitu svého pohybu, nabrat sílu, hmotu, a zlepšit svou výkonnost, jsem tu pro Tebe. To Ti ale slíbí každý trenér. Proč bys tedy měl(a) důvěřovat právě mé maličkosti?

Dovol mi, abych se ti prvně představil. Jmenuji se Jakub Kalus a z pohledu vzdělání jsem absolventem Přírodovědné fakulty Masarykovy Univerzity, překvapivě ne oboru "Trenér", ale "Biochemie". To mi asi na Tvé důvěře moc nepřidalo, že? Nicméně jsem v prvé řadě trenér. Takový, který dává všechnu svou energii do progresu svých svěřenců, a přeje jim úspěch.

Měl jsem to štěstí pracovat s účastníky Olympijských her, reprezentanty, a celou další flotilou profesionálních sportovců z různých sportů, kultur, i zemí

 

Stejně tak jsem mohl pracovat i se spoustou "běžných smrtelníků" s kancelářskou prací, a zcela jinými starostmi a povinnostmi. Mohl jsem tak pracovat jak s dvacetiletým atletem v přípravě na vrchol sezóny, tak se 40letým zaměstnancem v IT, který se chtěl zbavit bolesti zad a shodit nějaká ta kila.

To, jak moc jsem zažraný do tréninku a lidské výkonnosti dokazuje snad i to, že jsem autorem dvou knih: Jumper's Guide, která je zaměřena na zvýšení výskoku, a další knihy, s názvem "Doplňky stravy pro basketbalisty", jejíž zaměření je pravděpodobně z názvu patrné.

 

Jsem si jistý, že dokážu svou poctivost a zápal do tréninku a posouvání limitů uplatnit i při pomoci právě Tobě. Zároveň se nemusíš bát, že by Tě naše společná spolupráce finančně zruinovala. 

Máš po operaci kolene a přemýšlíš, zda Ti dokážu pomoci právě s tímto problémem? Dumáš nad tím, zda dokáži kondiční přípravu nastavit na míru Tvému sportu? Či jen bojuješ s přebytečnými kily před létem a doufáš, že ti je pomohu shodit? Pevně věřím, že na tyto, a i další otázky, dokáží odpovědět "ano".

Strávil jsem tisíce hodin trénováním a sbíráním zkušeností, abych Ti mohl pomoci. Ozvi se, a můžeme se o sobě dozvědět více a společně se do toho vrhnout:

x

.announcement-bar__message { padding: 5px 0 !important; font-size: 14px !important; } @media (max-width: 767px){ .announcement-bar__message { font-size: 9px !important; } }