Jumper's Guide 2.0 - co se změnilo?

To, co jsem mohl očekávat, mne zastihlo naprosto nepřipraveného. Jednoho dne jsem přijal objednávku a po jejím uskutečnění pohlédl do prázdné krabice a uvědomil si, že první výtisky knihy jsou nenávratně pryč, a další kopie jsou v nedohlednu - protože je jejich autor zapomněl objednat (shame on him).

Věděl jsem, že rozhodně nechci knihu od základů měnit, původně jsem jen chtěl nechat navrhnout nový obal a upravit pár gramatických chyb - ty se vždy někde objeví.

A jak to dopadlo? O nový cover se postarala grafička ze Srbska, díky čemuž dostala kniha mezinárodní punc (vtip). Povedl se jí, co říkáte?
Jumper's Guide

"Bohužel" u (ne)rozšiřování obsahu jsem svému slibu nedostál, a druhá verze knihy je tak o 23 tisíc slov bohatší. I proto se její vydání o tolik zpozdilo.

Co je tedy nového?

  • 16 nových tréninkových plánů, z toho dva jsou dlouhodobé, zbylé krátkodobé
  • 27 nových cviků - 21 posilovacích, 4 pro rozvoj rychlosti/hbitosti, 2 skokanské
  • Značně rozšířená výživová sekce - nyní čítá 42 stran oproti původním 13
  • Část, sloužící k posouzení pohybových schopností sportovce před zahájením tréninku
  • Nové grafy a tabulky

I přesto, že kniha značně nabyla na objemu, zůstává její cena stejná. V případě, že už vlastníte její první vydání, je poté cena stanovena tak, aby pokryla pouze náklady na tisk - zde se prosím zamyslete, zda byla kniha vydána pouze za účelem zisku autora :)

Kniha tedy stále stojí na stejných principech, pouze byla rozšířena o mnoho nových poznatků pro Vaši maximální spokojenost. Se svými 267 stranami také může nově sloužit jako účelná zbraň v případě zombie apokalypsy.

Podařilo se mi Vás přesvědčit o tom, že byla napsána s těmi nejlepšími úmysly, s cílem sportovcům opravdu pomoci, a máte o ni zájem?

Zakoupit ji můžete zde

Pokud už vlastníte její první verzi, podívejte se sem.


Starší článek Novější článek